facebook

Z nową ekspozycją na XXIII Targach Podhalańskich

Najnowsza edycja Podhalańskich Targów Budownictwa, Instalacji, Wnętrz, zorganizowanych w dniach od 12 do 13 maja 2018 roku, już za nami… W gronie wystawców, prezentujących w nowotarskiej Hali Lodowej szereg ciekawych rozwiązań dla domu, nie zabrakło firmy ADAMEX, znanej dobrze mieszkańcom tego uroczego regionu Polski - głównie z produkcji doskonałej jakości ekogroszków.

Dziękujemy wszystkim osobom, które w ostatni weekend odwiedziły nasze stoiska wystawiennicze na XXIII Podhalańskich Targach Budownictwa, Instalacji, Wnętrz. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami (zarówno workowanymi, jak i dostępnymi luzem) oraz za niegasnące zaufanie, którym darzycie nas Państwo od tak wielu lat...

Jak co roku, Podhalańskie Targi Budownictwa są dla firmy ADAMEX okazją do zaprezentowania mieszkańcom Podhala całej gamy naszych konfekcjonowanych paliw stałych oraz oferowanego przez nas polskiego węgla w różnych sortymentach. Dziękujemy za wybór oferty firmy ADAMEX.

Mieszkańców Podhala zapraszamy serdecznie do naszego punktu handlowego, mieszczącego się w Zakopanem przy ulicy Kasprowicza 32a. Zachęcamy jednocześnie do składania zamówień w naszym sklepie internetowym: www.ekogroszekplus.pl. Więcej szczegółów dotyczących oferty firmy ADAMEX można uzyskać dzwoniąc na infolinię: 792 113 113.

14/05/2018r