facebook

XXII Sądeckie Targi Budownictwa

Wraz z nadejściem wiosny, wzrasta zainteresowanie rynkiem budowlanym. Nie dziwi więc, że w miniony weekend (od 21 do 22 kwietnia 2018 roku) już po raz XXII zorganizowano Sądeckie Targi Dom i Otoczenie – Budownictwo, Wnętrza. Sprzyjająca aura zachęciła setki osób do zwiedzenia stoisk wystawienniczych – w tym firmy ADAMEX – zlokalizowanych w miejscowej Hali Sportowej oraz tuż obok niej.

Dla naszych pracowników była to przede wszystkim okazja do spotkań i rozmów z mieszkańcami Podhala i Klientami firmy z tego regionu, jak i do publicznej prezentacji szerokiej oferty przedsiębiorstwa ADAMEX, istniejącego na polskim rynku od ponad 25 lat.

Dziękujemy wszystkim osobom, które w ostatni weekend odwiedziły nasze stoiska wystawiennicze podczas XXII Sądeckich Targów Dom i Otoczenie – Budownictwo, Wnętrza. Jednocześnie dziękujemy za Państwa zainteresowanie naszymi produktami. Wybór firmy ADAMEX z Podolsza jest gwarantem jakości - gwarantem dobrego opału.

Wszystkich mieszkańców Podhala zapraszamy serdecznie do naszego punktu handlowego, mieszczącego się w Zakopanem przy ulicy Kasprowicza 32a.

24/04/2018r