facebook

Porozmawiajmy o ogrzewaniu… na targach

Zastanawiasz się czy wybór ekologicznego stylu życia ma zarazem wymiar ekonomiczny? Jeśli chcesz wiedzieć, czy ogrzewanie ekogroszkiem wiąże się z oszczędnościami, oraz w jaki sposób dobrać odpowiedni ekogroszek do posiadanego kotła, to przybądź na XXII. Podhalańskie Targi Budownictwa, Instalacji, Wnętrz, organizowane w dniach od 13 do 14 maja 2017 roku w Nowym Targu, i odwiedź stoiska wystawiennicze firmy ADAMEX. Przekonaj się osobiście, jak wiele mamy do zaoferowania Tobie i Twojemu domowi!

Nasz podhalański oddział handlowy mieści się w Zakopanem przy ul. Kasprowicza 32a. W następny majowy weekend zapraszamy jednak do Nowego Targu – spotkajmy się i porozmawiajmy o ekologicznym i zarazem najbardziej ekonomicznym ogrzewaniu. Będziemy oczekiwać wraz z całą gamą oferowanych przez nas ekogroszków: STRONG®, HALNY®, RETOTER Plus, JARET Plus, JARET, ekomiałem wzbogaconym RETOTER®, a także pelletem! Nie zapomnimy oczywiście o upominku dla Ciebie.

Zapraszamy serdecznie do stoisk firmy ADAMEX - z chęcią pomożemy dokonać wyboru najlepszego opału na nadchodzący sezon grzewczy.

Dlaczego ADAMEX? Wysoka jakość wyłącznie polskiego węgla idzie u nas w parze z atrakcyjną ceną... Wybierz naszą ofertę!

05/05/2017r