facebook

O firmie

"Adamex" Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Podolszu zatrudnia obecnie ponad dwudziestu odpowiednio wykwalifikowanych pracowników.

Obecnie zajmujemy się głównie:

Jesteśmy jednym z głównych odbiorców węgla z:

       

 

W Podolszu, gdzie mieści się siedziba naszej firmy, posiadamy bazę sprzętowo transportową, skład węgla oraz zakład produkcyjny, w którym odbywa się konfekcjonowanie ekogroszków. W grudniu 2013 roku utworzyliśmy punkt dystrybucyjny ekogroszków w Zakopanem, mieszczący się przy ulicy Kasprowicza 32a. Został on uruchomiony, aby umożliwić mieszkańcom Podhala i okolic zapoznanie się z całą gamą oferowanych przez nas ekogroszków i zaprosić Państwa do nawiązania współpracy z naszą firmą.

Wciąż poszukujemy nowych kierunków rozwoju na rynku lokalnym jak i ogólnopolskim. Nieustannie podnosimy jakość świadocznych przez nas usług. Wraz z oddaniem do Państwa dyspozycji punktu handlowego w Zakopanem oraz strony internetowej liczymy na opinie klientów dotyczące naszych produktów oraz jakości usług. Dołożymy wszelkich starań, aby współpraca z nami przyniosła korzyści każdej ze stron.