facebook

Mamy super prezent dla Ciebie!...

Marzy Ci się wypoczynek w górach we dwoje, w zimowej scenerii, w klimatycznym hotelu w Zakopanem…? To świetnie! Weź udział w nowej edycji naszego konkursu świąteczno – noworocznego i odbierz od nas super prezent – voucher na 3 dniowy pobyt w hotelu (dwa noclegi) w pokoju Premium z pełnym wyżywieniem, dla dwóch osób!

Miło nam poinformować, że firma ADAMEX z Podolsza ogłosiła właśnie na swojej stronie facebooka nowy konkurs – ostatni z wielu organizowanych w tym roku (w roku jubileuszu 25.- lecia istnienia naszej firmy). Nie zwlekaj i już dziś przyłącz się do zabawy (zobacz tutaj).

Konkurs adresowany jest do osób posiadających swoje konto na facebooku. Aby zdobyć wspomnianą nagrodę wystarczy: polubić nasz fanpage „Adamex" Zator - Podolsze, udostępnić publicznie na swoim profilu post o konkursie, a w komentarzu do niego napisać: "Ekogroszek ENERGY PLUS z Zatora" oraz udostępnić publicznie na swoim profilu nasz post o ekogroszku ENERGY PLUS (zobacz).

Zastanawiasz się ile masz czasu…? Konkurs trwa od 1 grudnia do 6 stycznia 2018 roku. Zdobywcę (lub zdobywczynię) nagrody ogłosimy najpóźniej do 10 stycznia 2018 roku. Wtedy to również wręczymy prezent: voucher na 3 dniowy pobyt w Zakopanem – dla dwóch osób!

Zachęcamy serdecznie wszystkich do udziału w konkursie!

01/12/2017r