facebook

„ENERGY PLUS” tylko w ofercie firmy ADAMEX!

Czy słyszeliście już Państwo o zatorskim ekogroszku „ENERGY PLUS” produkowanym przez firmę ADAMEX z Podolsza…? A czy mówi coś Państwu nazwa „JARET Plus”…? Z racji tego, że dotychczas - na polskim rynku - pod nazwą „JARET Plus” istniało tyle różnych jakościowo produktów ilu producentów tego paliwa, firma ADAMEX zdecydowała się na radykalny krok…- zmianę nazwy wspomnianego ekogroszku, produkowanego w Podolszu, na „ENERGY Plus”.

- "Mając wiedzę, że osoby kupujące ekogroszek „JARET Plus” produkowany przez firmę ADAMEX od lat są – a w przypadku nowych szybko stają się – naszymi stałymi Klientami, zdecydowaliśmy się wprowadzić owy produkt do naszej oferty pod nową nazwą „ENERGY Plus”, w nowym opakowaniu" – mówi Adam Kosowski - Prezes spółki ADAMEX dodając – "Nie chcemy, by jakikolwiek nasz produkt mógł być kojarzony przez kogokolwiek z innymi jakościowo paliwami… Każdego roku dokładamy wszelkich starań, aby zachować wysoką jakość wszystkich naszych ekogroszków, produkowanych wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanego polskiego węgla. Wiemy co oferujemy Klientom i cieszy mnie, że od teraz możemy chronić nazwy i jakość każdego z produkowanych przez nas ekogroszków".

Podobnie jak to było dotychczas w przypadku ekogroszku "JARET Plus", w ofercie firmy ADAMEX „ENERGY PLUS” dostępny jest luzem jak i workowany. Konfekcjonowany produkt z dużą łatwością można rozpoznać w całej gamie ekogroszków z Podolsza – na jego nowym opakowaniu wciąż dominuje żółty kolor. To nadal ten ekogroszek w żółtym worku!...

Zatorska firma ADAMEX zajmuje się produkcją ekogroszków już od dekady (dokładnie od 2008 roku) i niemal równie długo ich konfekcjonowaniem (pakowaniem w 15 kg worki foliowe z systemem mikrowentylacji, układane na bezzwrotnych paletach EURO). Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w kraju sprzedawców polskiego węgla, producentem markowych ekogroszków: „STRONG®”, "HALNY®", "RETOTER PLUS", „ENERGY PLUS” (dawniej „JARET PLUS” produkowany przez firmę ADAMEX), a także wzbogaconego ekomiału „RETOTER®”. Dodajmy, że w gamie oferowanych przez nas produktów workowanych jest również „JARET” oraz węgiel (w 25 kg workach): orzech, orzech wysokokaloryczny i miał węglowy.

To co dobre warto i należy chronić… Zapewne opinię tę podzielają nasi Klienci, którzy mieli już okazję osobiście sprawdzić jakość oferowanych przez nas paliw stałych do pieców retortowych. Aby móc zapewnić naszym Klientom tę niezmienną jakość - co umożliwia prawnie chroniona nazwa - wszystkie eko-groszki produkowane przez firmę ADAMEX zostały zgłoszone do Urzędu Patentowego RP. Obecnie posiadamy już świadectwa ochronne na trzy z nich.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą aktualną ofertą, dostępną w naszym e-sklepie www.ekogroszekplus.pl oraz na stronie internetowej www.adamexpodolsze.pl. Jesteśmy do Państwa dyspozycji także pod numerem telefonu: 792 113 113.
 

Zapraszamy!

27/11/2017r