facebook

Ekoporadnik ”Ciepły dom”

Chcesz wiedzieć w jaki sposób palić oszczędnie i ekologicznie?... Zastanawiasz się, czy lepiej jest palić krótko i ostro, czy może jednak mniej intensywnie ale przez długi czas?... Chciałbyś nauczyć się rozpalać w piecu od góry?... Teraz na te oraz wiele innych pytań uzyskasz odpowiedź w naszym ekoporadniku "CIEPŁY DOM", znajdującym się na stronie www.adamexpodolsze.pl .

A może sądzisz, że takie informacje są mało istotne?... Błąd! Zmień swoje podejście i... zacznij oszczędzać na ogrzewaniu domu! Nie musisz zaczynać od wyrzucenia swojego starego kotła c.o. Zacznij od wykonania pierwszego kroku – dowiedz się jaka jest konstrukcja pieca, który posiadasz. Następnie dostosuj do niego najbardziej efektywny i zarazem ekologiczny sposób palenia - zobacz więcej.

Przekonaj się osobiście, że ogrzewanie domu może być mniej kosztowne, a przy tym dość wygodne. Przede wszystkim nie popełniaj podstawowego błędu – nie zasypuj żaru w piecu! Już dziś dowiedz się dlaczego warto dokładać węgiel małymi porcjami lub wybrać jeden z dwóch najlepszych sposobów palenia w piecu: dokładanie od boku lub rozpalanie od góry (w zależności od rodzaju posiadanego pieca) - zobacz tutaj.

24/10/2017r